LS044Q7DH01-DU
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS044Q7DH01-DU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS044Q7DH01-DU
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 4.4" 320X240
Fitxak: LS044Q7DH01-DU.pdf
  • Mezua
LS044Q7DH01-DUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS044Q7DH01-DU fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 4.4" 320X240 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3218 pcs Datuen fitxa LS044Q7DH01-DU.pdf
Ikuspegi eremua 90.80mm W x 68.40mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 425-2911
Interface I²C Kolore grafikoak -
Dotaren tamaina - Dot pixelak 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H Bistaratze mota TFT - Monochrome
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 4.4" (111.76mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Monochrome I²C 4.4" (111.76mm) 320 x 240 (QVGA) Atzeko argia -