SSQ-104-01-S-Q
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSQ-104-01-S-Q
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM SOCKET STRIPS
  • Mezua
SSQ-104-01-S-Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSQ-104-01-S-Q fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44060 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 550VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSQ
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Kargatutako posizio kopurua 8
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa 6.3A per Contact Harremanetarako mota Forked
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -