SSQ-104-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSQ-104-01-S-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSQ-104-01-S-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD
Fitxak: 1.SSQ-104-01-S-D.pdf2.SSQ-104-01-S-D.pdf3.SSQ-104-01-S-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SSQ-104-01-S-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSQ-104-01-S-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 550VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSQ
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak SAM1181-04
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Uneko balorazioa 6.3A per Contact
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SSQ-104-01-S-Q
SSQ-104-01-S-Q
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM SOCKET STRIPS
Stockean: 44060 pcs
Deskarga:
RFQ
SSQ-104-01-S-P
SSQ-104-01-S-P
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 60008 pcs
Deskarga:
RFQ
SSQ-104-01-S-D-LL
SSQ-104-01-S-D-LL