SSQ-104-01-S-D-LL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSQ-104-01-S-D-LL
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM SOCKET STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SSQ-104-01-S-D-LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSQ-104-01-S-D-LL fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46434 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 550VAC Bukaera Press-Fit, Solder
Style Board to Board or Cable Series SSQ
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa 6.3A per Contact Harremanetarako mota Forked
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SSQ-104-01-S-S-001
SSQ-104-01-S-S-001
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM SOCKET STRIPS
Stockean: 54148 pcs
Deskarga:
RFQ
SSQ-104-01-S-S
SSQ-104-01-S-S
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: CONN RCPT .100" 4POS SNGL GOLD
Stockean: 48735 pcs
Deskarga: SSQ-104-01-S-S.pdf
RFQ
SSQ-104-01-S-D
SSQ-104-01-S-D
deskribapena: CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD