STTH200W04TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH200W04TV1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH200W04TV1
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
STTH200W04TV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH200W04TV1 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3855 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.55V @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 55ns
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-13280-5 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 2 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Standard 400V 100A Chassis Mount ISOTOP
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 40µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100A