STTH200W06TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH200W06TV1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH200W06TV1
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 600V 100A ISOTOP
Fitxak: STTH200W06TV1.pdf
  • Mezua
STTH200W06TV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH200W06TV1 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE MODULE 600V 100A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3850 pcs Datuen fitxa STTH200W06TV1.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 75ns
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-13401 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 2 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Standard 600V 100A Chassis Mount ISOTOP
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 30µA @ 600V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100A