STTH2006W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2006W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH2006W
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 20A DO247
Fitxak: STTH2006W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STTH2006Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH2006W fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 20A DO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31102 pcs Datuen fitxa STTH2006W.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.75V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-247 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 70ns
Packaging Tube Pakete / kasua DO-247-2 (Straight Leads)
Beste izenak 497-6082-5 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 20A Through Hole DO-247 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -