STTH2002CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH2002CR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 15A I2PAK
Fitxak: STTH2002CR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STTH2002CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH2002CR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 15A I2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79646 pcs Datuen fitxa STTH2002CR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea I2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 27ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Beste izenak 497-12683-5
STTH2002CR-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15A