STTH20004TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH20004TV1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH20004TV1
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP
Fitxak: STTH20004TV1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STTH20004TV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH20004TV1 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3326 pcs Datuen fitxa STTH20004TV1.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP® Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 100ns
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-7587-5
STTH20004TV1-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 2 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Standard 400V 120A Chassis Mount ISOTOP
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120A