STTH2002DI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002DI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH2002DI
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Fitxak: STTH2002DI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STTH2002DIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH2002DI fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35272 pcs Datuen fitxa STTH2002DI.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC ins Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 40ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Beste izenak 497-5277-5 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC ins Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -