STS4NF100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4NF100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS4NF100
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC
Fitxak: STS4NF100.pdf
  • Mezua
STS4NF100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS4NF100 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4290 pcs Datuen fitxa STS4NF100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-8043-2
STS4NF100-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 4A (Tc) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)