STS5DPF20L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS5DPF20L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS5DPF20L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC
Fitxak: STS5DPF20L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STS5DPF20Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS5DPF20L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41953 pcs Datuen fitxa STS5DPF20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2.5A, 10V
Energia - Max 1.6W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-4758-1
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 16V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
FET mota 2 P-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 5A 1.6W Surface Mount 8-SO
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5A Oinarriaren zati kopurua ST*5DPF