STS4DNFS30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4DNFS30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS4DNFS30
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A 8-SOIC
Fitxak: STS4DNFS30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STS4DNFS30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS4DNFS30 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53214 pcs Datuen fitxa STS4DNFS30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-6187-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 330pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.7nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature Schottky Diode (Isolated)
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 4.5A (Tc) 2W (Tc) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)