STS3C2F100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS3C2F100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS3C2F100
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N/P-CH 100V 3A 8SOIC
Fitxak: STS3C2F100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STS3C2F100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS3C2F100 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N/P-CH 100V 3A 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93761 pcs Datuen fitxa STS3C2F100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 1.5A, 10V
Energia - Max 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V FET mota N and P-Channel
FET Feature Logic Level Gate Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza Mosfet Array N and P-Channel 100V 3A 2W Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3A