STS2DNF30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DNF30L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS2DNF30L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 3A 8SOIC
Fitxak: STS2DNF30L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STS2DNF30Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS2DNF30L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 3A 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102661 pcs Datuen fitxa STS2DNF30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 1A, 10V
Energia - Max 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-12799-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 121pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.5nC @ 10V
FET mota 2 N-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 3A 2W Surface Mount 8-SO
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3A Oinarriaren zati kopurua ST*2DNF