STS26N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS26N3LLH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS26N3LLH6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 26A 8-SOIC
Fitxak: STS26N3LLH6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STS26N3LLH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS26N3LLH6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 26A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36398 pcs Datuen fitxa STS26N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.7W (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-12348-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4040pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 26A (Tc) 2.7W (Ta) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)