STP200N3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP200N3LL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120
Fitxak: 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
STP200N3LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP200N3LL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175076 pcs Datuen fitxa 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 176.5W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-16935
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 120A (Tc) 176.5W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)