STP200NF04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP200NF04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP200NF04
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
Fitxak: STP200NF04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP200NF04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP200NF04 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21131 pcs Datuen fitxa STP200NF04.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 90A, 10V
Power Dissipation (Max) 310W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-3524-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 120A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)