STP190N55LF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP190N55LF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP190N55LF3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-220
Fitxak: STP190N55LF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP190N55LF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP190N55LF3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18076 pcs Datuen fitxa STP190N55LF3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 312W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-8810-5
STP190N55LF3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V
Deskribapen zehatza N-Channel 55V 120A (Tc) 312W (Tc) Through Hole TO-220-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)