STGWT20V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWT20V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWT20V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO3P-3
Fitxak: STGWT20V60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGWT20V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWT20V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO3P-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31844 pcs Datuen fitxa STGWT20V60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 20A
Probako egoera 400V, 20A, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 38ns/149ns
Energia aldatzea 200µJ (on), 130µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 40ns
Energia - Max 167W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Beste izenak 497-13769-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 116nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-3P
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A