STGWT30V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWT30V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWT30V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 60A 258W TO3P-3
Fitxak: STGWT30V60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGWT30V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWT30V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 60A 258W TO3P-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26442 pcs Datuen fitxa STGWT30V60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 45ns/189ns
Energia aldatzea 383µJ (on), 233µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 53ns
Energia - Max 258W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Beste izenak 497-13770-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 163nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 60A 258W Through Hole TO-3P
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A