STGWT20H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWT20H60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWT20H60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO3PF
Fitxak: STGWT20H60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGWT20H60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWT20H60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40703 pcs Datuen fitxa STGWT20H60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Probako egoera 400V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 42.5ns/177ns
Energia aldatzea 209µJ (on), 261µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 90ns
Energia - Max 167W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Beste izenak 497-13961-5
STGWT20H60DF-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 115nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-3P
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A