STGWF40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWF40V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWF40V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT BIPO 600V 40A TO3P
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGWF40V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWF40V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT BIPO 600V 40A TO3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37000 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic -
Probako egoera - Td (on / off) @ 25 ° C -
Energia aldatzea 456µJ (on), 411µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3PFM, SC-93-3 Tenperatura operatiboa 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 40A Through Hole TO-3PF
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A