STGWA75M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA75M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA75M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Fitxak: STGWA75M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
  • Mezua
STGWA75M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA75M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15393 pcs Datuen fitxa STGWA75M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Probako egoera 400V, 75A, 3.3 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 47ns/125ns
Energia aldatzea 690µJ (on), 2.54mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Long Leads
Series M Alderantzizko berreskuratzea (trr) 165ns
Energia - Max 468W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-16975
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 225nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 120A 468W Through Hole TO-247 Long Leads
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 225A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 120A