STGWA40S120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA40S120DF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA40S120DF3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 40A TO247-3L
Fitxak: STGWA40S120DF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
STGWA40S120DF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA40S120DF3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 1200V 40A TO247-3L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7986 pcs Datuen fitxa STGWA40S120DF3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 40A
Probako egoera 600V, 40A, 15 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 35ns/148ns
Energia aldatzea 1.43mJ (on), 3.83mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 355ns
Energia - Max 468W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15630-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 129nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A