STGP10NC60K
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NC60K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP10NC60K
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 20A 60W TO220
Fitxak: STGP10NC60K.pdf
  • Mezua
STGP10NC60Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP10NC60K fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 20A 60W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85405 pcs Datuen fitxa STGP10NC60K.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Probako egoera 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 17ns/72ns
Energia aldatzea 55µJ (on), 85µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series PowerMESH™ Energia - Max 60W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-5119-5 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 19nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 20A 60W Through Hole TO-220AB Oraina - Pulsed Collector (Icm) 30A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua STG*10NC