STGP10NB37LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NB37LZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP10NB37LZ
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 440V 20A 125W TO220
Fitxak: STGP10NB37LZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STGP10NB37LZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP10NB37LZ fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 440V 20A 125W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47846 pcs Datuen fitxa STGP10NB37LZ.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 440V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 4.5V, 10A
Probako egoera 328V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (on / off) @ 25 ° C 1.3µs/8µs
Energia aldatzea 2.4mJ (on), 5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series PowerMESH™ Energia - Max 125W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-6732-5
STGP10NB37LZ-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 28nC
Deskribapen zehatza IGBT 440V 20A 125W Through Hole TO-220AB Oraina - Pulsed Collector (Icm) 40A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua STG*10NB