STGP10NB60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NB60S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP10NB60S
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 29A 80W TO220
Fitxak: STGP10NB60S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STGP10NB60Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP10NB60S fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 29A 80W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94992 pcs Datuen fitxa STGP10NB60S.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A
Probako egoera 480V, 10A, 1 kOhm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 700ns/1.2µs
Energia aldatzea 600µJ (on), 5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series PowerMESH™ Energia - Max 80W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-6733-5
STGP10NB60S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 33nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 29A 80W Through Hole TO-220AB Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 29A Oinarriaren zati kopurua STG*10NB