STD10NF30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10NF30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD10NF30
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK
Fitxak: STD10NF30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD10NF30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD10NF30 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140749 pcs Datuen fitxa STD10NF30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series Automotive, AEC-Q101, MESH OVERLAY™, MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 330 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 103W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 780pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V Deskribapen zehatza N-Channel 300V 10A (Tc) 103W (Tc) Surface Mount DPAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)