STD10N60DM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10N60DM2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD10N60DM2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
Fitxak: 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STD10N60DM2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD10N60DM2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP., Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46633 pcs Datuen fitxa 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series MDmesh™ DM2 Rds On (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 4A, 10V
Power Dissipation (Max) 109W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-16924-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 529pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 8A (Tc) 109W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)