STD10P10F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10P10F6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD10P10F6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 10A
Fitxak: STD10P10F6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD10P10F6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD10P10F6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET P-CH 100V 10A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 244900 pcs Datuen fitxa STD10P10F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 40W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-16300-2
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 864pF @ 80V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16.5nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza P-Channel 100V 10A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)