STB75NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB75NF20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB75NF20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK
Fitxak: STB75NF20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STB75NF20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB75NF20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28925 pcs Datuen fitxa STB75NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Power Dissipation (Max) 190W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-5957-2
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)