STB76NF75
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB76NF75 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB76NF75
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK
Fitxak: STB76NF75.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STB76NF75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB76NF75 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30149 pcs Datuen fitxa STB76NF75.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 40A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-12538-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 75V
Deskribapen zehatza N-Channel 75V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)