STB70NFS03LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB70NFS03LT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB70NFS03LT4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 70A D2PAK
Fitxak: STB70NFS03LT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STB70NFS03LT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB70NFS03LT4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 70A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55853 pcs Datuen fitxa STB70NFS03LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 35A, 10V
Power Dissipation (Max) 100W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 70A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount D2PAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)