SMP100MC-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100MC-200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP100MC-200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 100A 200V BIDIRECT SMB
Fitxak: SMP100MC-200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP100MC-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP100MC-200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 100A 200V BIDIRECT SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121817 pcs Datuen fitxa SMP100MC-200.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Breakover 250V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 497-4299-1
SMP100MC200
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 300A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 45pF