SMP100LC-65
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-65 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP100LC-65
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB
Fitxak: SMP100LC-65.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP100LC-65ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP100LC-65 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102552 pcs Datuen fitxa SMP100LC-65.pdf
Tentsioa - Off egoera 65V Tentsioa - Breakover 85V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 497-4096-1
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 90pF