SMP100LC-35
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP100LC-35
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB
Fitxak: SMP100LC-35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SMP100LC-35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP100LC-35 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283587 pcs Datuen fitxa SMP100LC-35.pdf
Tentsioa - Off egoera 35V Tentsioa - Breakover 55V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 497-4093-2
SMP100LC35
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 55pF