SMP100MC-320
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100MC-320 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP100MC-320
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB
Fitxak: SMP100MC-320.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SMP100MC-320ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP100MC-320 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262586 pcs Datuen fitxa SMP100MC-320.pdf
Tentsioa - Off egoera 320V Tentsioa - Breakover 390V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 497-4999-2
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 300A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 35pF