SM15T100A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T100A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T100A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85.5V 178V SMC
Fitxak: SM15T100A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SM15T100Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T100A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 85.5V 178V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323633 pcs Datuen fitxa SM15T100A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 178V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 95V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-12050-2
SM15T100A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SM15T eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM15E3/TR7
SM15E3/TR7
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 15V 24V SOT23
Stockean: 3025 pcs
Deskarga: SM15E3/TR7.pdf
RFQ
SM15B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM15B-ZESS-TB(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST Sales America Inc.
deskribapena: CONN HEADER R/A SMD 15POS ZE
Stockean: 113418 pcs
Deskarga: SM15B-ZESS-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
SM15T100A-M3/57T
SM15T100A-M3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
Deskarga: SM15T100A-M3/57T.pdf
SM15T100A-E3/57T
SM15T100A-E3/57T
Deskarga: SM15T100A-E3/57T.pdf
SM15B-SURS-TF
SM15B-SURS-TF
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: SMD IDC WIRE TO BRD .8MM HITCH
Deskarga: SM15B-SURS-TF.pdf
SM15T100AHE3/57T
SM15T100AHE3/57T
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 85.5VWM 137VC SMC
Deskarga: SM15T100AHE3/57T.pdf
SM15B-SRSS-TB(LF)(SN)
SM15B-SRSS-TB(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADR SH 15POS SIDE 1MM TIN
Deskarga: SM15B-SRSS-TB(LF)(SN).pdf
SM15T100A-E3/9AT
SM15T100A-E3/9AT
Deskarga: SM15T100A-E3/9AT.pdf
SM15B-SRSS-TB
SM15B-SRSS-TB
Deskarga: SM15B-SRSS-TB.pdf
SM15T100AHE3/9AT
SM15T100AHE3/9AT
Deskarga: SM15T100AHE3/9AT.pdf
SM15B-SURS-TF(LF)(SN)
SM15B-SURS-TF(LF)(SN)
deskribapena: CONN HEADER 15PS .8MM TIN SIDE E
Deskarga: SM15B-SURS-TF(LF)(SN).pdf
SM15T100A-M3/9AT
SM15T100A-M3/9AT