SM15B-SURS-TF
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15B-SURS-TF
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena SMD IDC WIRE TO BRD .8MM HITCH
Fitxak: SM15B-SURS-TF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SM15B-SURS-TFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15B-SURS-TF fabrikatzailea JST
Kopurua eskuragarri 5183 pcs Datuen fitxa SM15B-SURS-TF.pdf
Tentsioaren balorazioa 30V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series SUR Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.031" (0.80mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak Q2164407
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.069" (1.75mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak Solder Retention
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.031" (0.80mm)
Uneko balorazioa 0.2A, 0.5A Harremanetarako mota Outer Shroud Contact