SM15E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15E3/TR7
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 24V SOT23
Fitxak: 1.SM15E3/TR7.pdf2.SM15E3/TR7.pdf
  • Mezua
SM15E3/TR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15E3/TR7 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 15V 24V SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3025 pcs Datuen fitxa 1.SM15E3/TR7.pdf2.SM15E3/TR7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 24V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Unidirectional Channels 2
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 130pF @ 1MHz, 65pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SM15 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM15B-SRSS-TB
SM15B-SRSS-TB
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADR SH 15POS SIDE 1MM TIN