LDK715M42R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK715M42R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK715M42R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.2V 85MA SOT23-5
Fitxak: LDK715M42R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LDK715M42Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK715M42R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 4.2V 85MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 345141 pcs Datuen fitxa LDK715M42R.pdf
Tentsio askea (Max) 1V @ 85mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-15216-2
LDK715M42R-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 85mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 8.5µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 7µA Uneko - Irteera 85mA