LDK320M33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320M33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK320M33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Fitxak: 1.LDK320M33R.pdf2.LDK320M33R.pdf
  • Mezua
LDK320M33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK320M33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316185 pcs Datuen fitxa 1.LDK320M33R.pdf2.LDK320M33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 18V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5
Series - Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
PSRR 88dB (120Hz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Beste izenak 497-17034-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak Enable