LDK320AM36R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320AM36R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK320AM36R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena 200 MA LOW QUIESCENT CURRENT AND
Fitxak: 1.LDK320AM36R.pdf2.LDK320AM36R.pdf
  • Mezua
LDK320AM36Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK320AM36R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena 200 MA LOW QUIESCENT CURRENT AND Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 329102 pcs Datuen fitxa 1.LDK320AM36R.pdf2.LDK320AM36R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-18115-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak Enable