LDK320AM15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320AM15R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK320AM15R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Fitxak: 1.LDK320AM15R.pdf2.LDK320AM15R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LDK320AM15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK320AM15R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 300428 pcs Datuen fitxa 1.LDK320AM15R.pdf2.LDK320AM15R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-17771-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak Enable