LDF33PT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDF33PT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK
Fitxak: 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LDF33PT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDF33PT-TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233359 pcs Datuen fitxa 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-14662-2
LDF33PT-TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A PPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good