LDF25PT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDF25PT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1A PPAK
Fitxak: 1.LDF25PT-TR.pdf2.LDF25PT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LDF25PT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDF25PT-TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1A PPAK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 238260 pcs Datuen fitxa 1.LDF25PT-TR.pdf2.LDF25PT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-17796-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A PPAK
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA Uneko - Irteera 1A