LDF33DT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDF33DT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDF33DT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Fitxak: LDF33DT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LDF33DT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDF33DT-TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125868 pcs Datuen fitxa LDF33DT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-14661-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A DPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good