LD2981CU18TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2981CU18TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD2981CU18TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT89-3
Fitxak: LD2981CU18TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
LD2981CU18TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD2981CU18TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196959 pcs Datuen fitxa LD2981CU18TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.375V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 63dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-89-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 2.6mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -