LD2981CM18TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2981CM18TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD2981CM18TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5
Fitxak: LD2981CM18TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LD2981CM18TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD2981CM18TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199650 pcs Datuen fitxa LD2981CM18TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.375V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-3482-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.6mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 100mA